Dekonzervační prostředek AT CLEAN V 64 - 400ml

Kód:
945438
Cena s DPH: 185 Kč
Cena bez DPH: 152,89 Kč
Skladová dostupnost:
Na skladě v e-shopu
-+

Nevíte si rady, zavolejte
po - pá: 8:30 - 17:30, so: 8:30 - 12:00
+420 605 700 382
dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad porovnat
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:
  • Popis
  • Foto
Popis k výrobku: Dekonzervační prostředek AT CLEAN V 64 - 400ml

 AT CLEAN V 64 SPRAY představuje progresivní ekologický odmašťovací a dekonzervační prostředek, primárně vyvinutý pro ARMÁDU ČR, určený pro širokoplošné praní dílů, dekonzervaci a čištění zbraní, obrobků, součástí a hotových celků od konzervačních, řezných, mazacích, chladicích, hydraulických a převodových olejů, pro dekonzervaci vosků, provozních maziv, vazelín a tixotropních maziv.


AT CLEAN V 64 SPRAY je vhodný k:
Odmašťování a odstraňování mastných olejových nečistot - konzervační, řezné a rostlinné oleje, karbon, provozní maziva, vazelíny, pasty, vosky, olejové disperze (kov, prach)
provoznímu čištění hlavní zbraní a jejich součástí od karbonických úsad
provoznímu i individuálnímu čištění součástí a dílů po obrábění (za studena nebo do teploty 40°C). Dekonzervaci a repasi - odmašťování použitých starých maziv pro jejich dokonalé odstranění (uložená technika a zbraně, ložiska, ozubení, apod.)
Univerzální čistící a odmašťovací prostředek pro výrobu, seřizování, servisní práce, oprávárenství ( auto, moto, zbraně), HOBBY i PROFI využití.
Vlastnosti AT CLEAN V 64 SPRAY:
Rozpouští a odstraňuje provozní nečistoty s obsahem ropných olejů, řezných maziv na minerální, polosyntetické i syntetické bázi, tixotropních maziv, past, vazelín s obsahem mechanických nečistot, rozpouští a odstraňuje provozní nečistoty s obsahem rostlinných olejů s aditivními přísadami, včetně tuků.
Progresivní rozpouštěcí schopnost dekonzervační schopnost těžko odstranitelných nečistot s obsahem karbonu ze střelného prachu, s otěrem Cu, Zn a teflonu.
Dekonzervační schopnost těžko odstranitelných nečistot s obsahem motorového karbonu
odstraňuje z povrchu jemný kovový prach, třísky, okuje, piliny, brusné kaly nebo zbytky lapovacích past s abrazivem.
Vysoká účinnost za studena s vysokou jímavostí ropných olejů a maziv
netoxický, nezapáchá a nedráždí pokožku, nepůsobí destruktivně na většinu používaných plastických prvků a těsnění


AT CLEAN V 64 SPRAY je vhodný pro ředění technologických maziv jako náhrada technického nebo lakového benzínu. AT CLEAN V 64 SPRAY se především uplatňuje jako náhrada chlorovaných uhlovodíků a benzínu pro provozní čištění, praní a dekonzervaci a nahrazuje tak toxická nepolární rozpouštědla s obsahem aromátů v opravárenském průmyslu. AT CLEAN V 64 SPRAY je netoxický a svým chemickým složením je plně v souladu s Montrealským protokolem o zákazu prostředků rozkládajících a eliminujících obsah ozonu ve stratosféře.

kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku