Evropa se mění, jste připraveni se bránit?

 Evropa se mění, jste připraveni se bránit?
 
    Poklidná situace v Evropě tak jak jsme ji  léta znali se začíná měnit. Otázka je, zda jsme my na tyto změny připraveni z pohledu nových rizik v oblasti bezpečnosti naší a našich rodin. Obecně bych situaci zatím ohodnotil známým konstatováním, že „ kotle jsou už pod vodou a my na horní palubě stále tančíme.“ A o bezpečnost svojí a své rodiny se zatím moc nestaráme.
Pravděpodobně nikdo přesně neví, jakým směrem se současné problémy Evropy a potažmo každého z nás budou ubírat.  Od možnosti že se vlastně vůbec nic neděje a že vše máme pod kontrolou až na druhou stranu spektra, že jsme už vlastně ve válce. Každopádně ale není od věci se zamyslet nad situací, která by mohla  nastat.
    Jsme připraveni na to, že bychom museli  bránit sebe a rodinu? A máme vůbec čím?  To není žádné vyvolávání temných stínů a šíření strachu a paniky a už vůbec navádění k jakékoliv agresi. Ale v rámci platných zákonů si však můžeme už nyní pořídit prostředky na osobní obranu a být připraveni. Těch možností máme řadu, a to ani nemusíme vlastnit zbrojní průkaz.  
    Můžeme si pořídit plynové pistole, elektrické paralyzéry, pepřové spreje, teleskopické obušky a další.
    Je na každém z nás, který z těchto prostředků si zvolíme. Ale každý z těchto obranných prostředků můžeme vlastnit, pokud jsme starší 18-let.
    Pokud se v této problematice moc neorientujete, nebo stále váháte co je pro Vás to nejlepší, neváhejte nás kontaktovat jak na telefonu 605 700 382 nebo e-mailem info@zbranerudna.cz
Také si můžete domluvit zdarma osobní konzultaci přímo na naší prodejně.  Budeme se maximálně snažit najít pro Vás to nejlepší řešení.
    Pamatujte, že je vždy lepší mít zbraň a nikdy ji nepoužít, než být v krizové situaci odkázán na holé ruce. Štěstí přeje připraveným. Tak buďte připraveni s obrannými prostředky od nás.
*
*
plynová pistole