Filtr na vodu Katadyn Hiker Pro

Katadyn Produkte AG
Kód:
kat005
Výrobce:
Katadyn Produkte AG
Cena s DPH: 2 650 Kč
Cena bez DPH: 2 190,08 Kč
Skladová dostupnost:
Na externím skladě.
-+

Nevíte si rady, zavolejte
po - pá: 8:30 - 17:30, so: 8:30 - 12:00
+420 605 700 382
dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad porovnat
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:
  • Popis
  • Parametry
  • Foto
Popis k výrobku: Filtr na vodu Katadyn Hiker Pro

KATADYN Hiker Pro je nejprodávanějším mikrofiltrem na americkém outdoorovém trhu. Pro evropský trh byl navíc ještě nedávno barevně inovován z původní šedobílé na trendy černou. Jde o poměrně malý filtr s hmotností nepřevyšující 310 g, který však díky své široké filtrační ploše poskytuje neočekávaně vysoký výkon. Z vody spolehlivě eliminuje baktérie, cysty a usazeniny. Údržba filtru venku je velice snadná díky omyvatelné ochranné síťce, která rovněž významně prodlužuje životnost 0,3mikronové sklovláknité filtrační kartuše. Aktivní uhlík obsažený v kartuši pak zlepšuje chuť vody a odstraňuje zápach. Instalace a odnímání vstupní a výstupní hadičky je více než snadné díky rychlospojům. Součástí balení je předfiltr, omyvatelná ochranná síťka na filtrační element, 2 sady hadiček na rychlospoj, Easy Fill(TM) adaptér na lahev a cestovní pouzdro.

NAŠE TIPY:
Hiker Pro je vyroben z plastu. Dobře vám tedy poslouží, budete-li s ním zacházet s běžnou dávkou opatrnosti, nicméně bude špatně snášet hrubé zacházení.
Hiker Pro má sklokeramickou filtrační kartuši, co se týče jejího čištění, je téměř bezúdržbový. To však na druhou stranu znamená, že není vhodný pro filtraci vody ze zakalených zdrojů, jelikož povrch kartuše by se poměrně rychle zanesl, což by podstně snížilo životnost filtru.
Díky své univerzálnosti je Hiker Pro vhodný pro všechny vyznavače pobytu v přírodě od kempařů přes cykloturisty až po příznivce vodáckého sportu.

Prodej:
bez omezení
Technologie filtru
mechanický tlakový mikrofiltr s přímou ruční pumpou, 0,3 mikronová AntiClog(TM) sklovláknitá kartuše obsahující aktivní uhlík.
Výkon filtru
až 1 l / min v závislosti na zakalení zdrojové vody.
Účinnost filtru
eliminuje baktérie, prvoky, cysty, řasy, spóry, usazeniny, zlepšuje chuť vody a redukuje zápach.
Životnost filtru
až 1 150 l v závislosti na zakalení zdrojové vody.
Váha filtru
310 g
Velikost filtru
7,6 x 16,5 x 6,1 cm
Barva filtru
černá
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku