Olej AT INCOR MT 31 SPRAY 400 ml

Kód:
945437
Cena s DPH: 210 Kč
Cena bez DPH: 173,55 Kč
Skladová dostupnost:
Na skladě v e-shopu
-+

Nevíte si rady, zavolejte
po - pá: 8:30 - 17:30, so: 8:30 - 12:00
+420 605 700 382
dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad porovnat
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:
  • Popis
  • Foto
Popis k výrobku: Olej AT INCOR MT 31 SPRAY 400 ml

 AT INCOR MT 31 SPRAY představuje excelentní multifunkční ochranný a konzervační prostředek vyvinutý ve spolupráci s Armádou ČR.

Oblasti použití AT INCOR MT 31 SPRAY:
Polosuchá nelepivá konzervace členitých součástí a konstrukčních celků pro skladování na volné ploše. Konzervace loží a broušených částí strojů proti korozi (pístnice, hydraulické prvky, spojovací materiál). Odstranění mechanických nečistot a karbonu po střelbě a celková dekarbonizace součástí a dílů. Konzervace materiálu s povrchovou úpravou (galvanické pokovení, lakované povrchy, aj.). Konzervace zbraní, vojenské techniky a strojů při práci ve vlhkém prostředí. K ochraně jízdních kol, šicích strojů, kovových oken, pantů, řetězů kol, motorových pil, zámků, šroubů a všech rozebíratelných spojů, suchému mazání a konzervaci pružin, per a funkčních celků v automobilovém průmyslu (ve vazbě na plastická maziva)
všestranné použití pro výrobu, domácnost, zahradu, hobby i profi.
Určeno pro kombinované konzervace kovů skupiny železa a neželezných kovů, konkrétně slitiny Al a Cu. Velikost (síla) pevné ochranné vrstvy závisí na počtu nástřiků po zaschnutí jednotlivých aplikací

AT INCOR MT 31 SPRAY dokonale chrání kovové povrchy proti vnějším vlivům a díky svým vynikajícím penetračním vlastnostem a vysoké vzlínavosti zamezuje vzniku bodové koroze. Po aplikaci vytváří na povrchu polosuchý ochranný film (od 0,9 µm dle četnosti nástřiků).

AT INCOR MT 31 SPRAY odstraňuje karbon po střelbě, rozpouští i staré, usazené karbonické nečistoty, odstraňuje zbytky kovů v hlavni, které po sobě zanechávají povlakované střely nebo broky ( Cu, Zn, teflon, apod.). Prostředek je určen pro krátkodobou konzervaci (max. 12 měsíců) pro zbraně a zbraňové systémy, které jsou v používání.

kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku