Plynový revolver BRUNI 6RD Peacemaker nikl

BruniGuns
Kód:
940610
Výrobce:
BruniGuns
Cena s DPH: 1 690 Kč
Cena bez DPH: 1 396,69 Kč
Skladová dostupnost:
Na skladě v e-shopu
-+

Nevíte si rady, zavolejte
po - pá: 8:30 - 17:30, so: 8:30 - 12:00
+420 605 700 382
dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad porovnat
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:
  • Popis
  • Parametry
  • Foto
Popis k výrobku: Plynový revolver BRUNI 6RD Peacemaker nikl

Plynový revolver Peacemaker niklovaný je replikou slavného revolveru z dob dobívání Amerického západu. Nabíjení do válce ze zadu, hlaveň 5".

Plynové pistole a revolvery jsou expanzní zbraně kategorie „D“ a jsou volně prodejné od 18-ti let. Expanzní zbraň je střelná zbraň, jejíž konstrukce vylučuje použití kulového náboje nebo náboje s hromadnou střelou. To tedy znamená, že z těchto zbraní nelze vystřelit žádný hmotný objekt, ale pouze dráždivou látku podle použité nábojky.
Plynové revolvery jsou konstrukčně shodné s klasickými ostrými zbraněmi. Zbraně vycházejí z modelů reálných zbraní, jsou vyrobeny z kovové slitiny a hlaveň je ocelová.
Pro obranné účely se do plynovek používají nábojky s dráždivou látkou, ( technický pepř, CS slzotvorná látka ) a její účinnost je od 1m do 4m max. Pro vystřelování pyrotechniky nebo pro trénink se používají zvukové ( poplašné ) nábojky.
Pro zacházení s plynovými ( expanzními ) zbraněmi platí ustanovení zákona o Zbraních a střelivu, kde mimo jiné je daná povinnost nosit tuto zbraň skrytě. Každému majiteli doporučujeme se s tímto zákonem seznámit.

Prodej:
od 18-ti let.
vzor
COLT Peacemaker
barevné provedení zbraně
nikl
hmotnost (g)
900
ráže
9mm Rev.
kapacita zásobníku
6
nástavec pro střelbu pyrotechniky
ano
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Související zboží