tip

Vzduchový samopal Sig Sauer MCX Scope FDE

Sig Sauer
Kód:
sig006-B
Výrobce:
Sig Sauer
Prodej:
od 18 let
Cena s DPH: 9 150 Kč
Cena bez DPH: 7 561,98 Kč
Skladová dostupnost:
Na externím skladě.
-+

Nevíte si rady, zavolejte
po - pá: 8:30 - 17:30, so: 8:30 - 12:00
+420 605 700 382
dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad porovnat
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:
  • Popis
  • Parametry
  • Foto
Popis k výrobku: Vzduchový samopal Sig Sauer MCX Scope FDE
Set Sig Sauer MCX Scope obsahuje originální puškohled Sig Sauer 1-4x24.
Značka Sig Sauer je ve světě palných zbraní velký pojem. Nyní se začíná zabývat také vzduchovkami a jelikož chtějí i od těchto zbraní vysokou kvalitu, nechávají je vyrábět v Japonsku. Již na první pohled je jasné, že zde byly použity kvalitní materiály při výrobě. Při prvním potěžkání zbraně mi přišlo, že tohle snad ani nemůže být vzduchovka, ale opravdová palná zbraň.
Specialitou modelu Sig Sauer MCX je pásový zásobník na střelivo typu diabolo kalibru 4,5mm. Kapacita tohoto zásobníku činí 30 ran. Můžete dokoupit jak celou schránku - zásobník - kde je tento pás ukrytý nebo jen samotný pás pro střelivo.
Pohonem této zbraně je CO2 plyn dodávaný z bombičky CO2 88g. Bombička se vkládá do pažby zbraně. Je tak elegantně skrytá a nenarušuje autentický vzhled.
Princip systému CO2 je velmi jednoduchý. Bombička se vloží do zbraně a mechanickým uzavřením se napíchne na trn. Po stisknutí spouště narazí kohout na úderník ventilu a ventil se otevře. Tudy začíná proudit plynné CO2 z bombičky, které žene střelivo z hlavně.
Spoušťový mechanismus samopalu Sig Sauer MCX FDE má konstrukční řešení typu Double Action Only, jinak to ani v případě pásového zásobníku na diaboly nejde. Spoušť zajišťuje posun střeliva a pak samozřejmě samotný výstřel.
Pojistku proti náhodnému výstřelu najdete nad rukojetí v podobě páčky. Je dostupná levé i praví strany. Má dva režimy, odjištěno a zajištěno.
SigSauer MCX je taktický model samopalu, dalo by se napsat i útočné pušky, proto je vybaven hned několika RIS lištami 22mm pro montáž snad jakéhokoli doplňku, např. kolimátoru, puškohledu.
Realističnost zbraně podporuje také systém BlowBack, který během střelby hýbě vnitřním závěrem.
Tento model je dodáván bez pevných mířidel.
pohon
CO2,
provedení pažby
kov
hmotnost (g)
4000
ráže
olověné diabolo 4,5mm
kapacita zásobníku
30
celková délka (mm)
883
výkon (J)
10
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Související zboží

Bombička CO2 pro zbraně 88g

Bombička CO2 88g pro vzduchové zbraně.

Bombička CO2 pro zbraně 88g
Kód:940964
199 Kč
Zboží není momentálně skladem.
-+